Новосьолов Сергій Володимирович, лікар-анестезіолог першої категорії

Козюк Віктор Федорович – лікар-ординатор, лікар вищої категорії, стаж 39 років.

Ларін Олексій Миколайович – лікар-ординатор, лікар вищої категорії, стаж 23 роки.

Новосьолов Сергій Володимирович – лікар-ординатор, лікар першої категорії, стаж 8 років.

Піляєв Антон Юрійович – лікар-ординатор, лікар другої категорії, стаж 7 років.

Усі лікарі відділення в повному обсязі володіють технікою проведення регіональних методик, загального знеболення, внутрішньовенного та комбінованого. Також до функціональних обов’язків анестезіологічної служби входять надання невідкладної допомоги у різноманітних клінічних ситуаціях, ведення пацієнтів у ранньому післяопераційному періоді.

За останнє десятиріччя під час проведення оперативних втручань значної переваги набула методика регіонального знеболення. Цей вид включає у себе спинальну та епідуральну анестезію/аналгезію, яку у разі необхідності можна комбінувати з іншими видами знеболення.

Спинальна анестезія дозволяє на перших хвилинах народження розпочати грудне вигодовування, провести контакт «шкіра до шкіри» з матір’ю або батьком дитини, що поліпшує адаптаційний період у новонародженого. Також у ПІТ створено всі умови для стовідсоткового спільного перебування матері та дитини. Найголовнішою перевагою спинальної анестезії є її мінімальний вплив на організм матері та дитини та має дуже низький відсоток ускладнень, саме тому вона займає близько 90% від усіх знеболень.

Епідуральна аналгезія на теперішній час є «золотим стандартом» знеболення пологів, тому що вона дозволяє повністю або частково зменшити больові відчуття під час перейм і покращити розкриття шийки матки. Анестетик не потрапляє у кров дитини та напряму на неї не впливає.

Незважаючи на те, що загальне знеболення відійшло на другий план, через низку своїх ускладнень, воно використовується при невідкладних ситуаціях, які мають вирішуватися негайно.

Для короткочасних хірургічних втручань, як в акушерстві, так і в гінекології анестезіологічне забезпечення проводиться за допомогою сучасних засобів внутрішньовенного введення.

З 2006 року на базі анестезіологічної служби створено сучасне відділення з палатами інтенсивної терапії. Одержано сучасну наркозно-дихальну апаратуру штучної вентиляції легенів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва (Бріз, Фаза, Каріна – виробництва Австрія, кардіомоніторні апарати ЮТАС – 300). Кардинально змінено підхід під час знеболення породіль. Впроваджено в практику метод епідуральної анестезії, що дозволяє жінці під час переймів відчувати себе комфортно, не втрачати своєї активності, вільно спілкуватися з рідними. З 2006 року проведено більше 2000 регіональних знеболювань, тим саме накоплене великий досвід. Усі лікарі-анестезіологи вільно та кваліфіковано володіють цим методом знеболювання.

Усі співробітники відділення мають високий рівень професіоналізму, постійно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь у науково-практичних конференціях та тренінгах, у тому числі на міжнародному рівні.