Завідуюча ВПВ

Чебан Олена Анатоліївна

Лікар вищої категорії

 

 

 

 

Лікарі-ординатори:

  • Шишлаков Юрій Володимирович – лікар акушер-гінеколог, І категорія, стаж роботи – 11 років.
  • Міхайлік-Пишак Лоліта Володимирівна – лікар акушер-гінеколог, І категорія, стаж роботи – 10 років.

Відділення патології вагітних є функціональним підрозділом пологового будинку №2, робота якого має на меті допологову підготовку та розродження жінок з екстрагенітальною патологією й обтяженим перебігом вагітності. Відділення розраховано на 30 ліжок. Цілодобово вагітні знаходяться під наглядом лікаря акушера-гінеколога, при необхідності – реаніматолога. Приміщення знаходиться подалі від пологових палат, щоб вагітних не турбували зайві звуки. Забезпечено повноцінний відпочинок вдень і вночі.

Високий рівень фахових знань та умінь, тактовність, уважність – це якості, які притаманні лікарям, середньому та молодшому медперсоналу відділення.

Основні методики, які використовуються у відділенні: біомоніторний метод спостереження за внутрішньоутробним станом плоду ( в наявності 3 сучасних кардіомонітори); УЗД плоду та плаценти; доплерометрія судин пуповини, маткових артерій; визначення біофізичного профілю плоду.

У відділенні проводиться підготовка до пологів вагітних з високим степенем ризику акушерської та перинатальної патології, ведення вагітності та раціональне полого розродження пацієнток, вагітність у яких наступила у результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій. Також госпіталізуються жінки після 22 тижнів вагітності.

Впроваджено сучасні методики кесарського розтину з використанням нових видів шовного матеріалу, які дозволяють проводити виписку на 4-5 добу після оперативних втручань.

Допомога у відділенні надається згідно сучасних протоколів МОЗ України щодо надання стаціонарної акушерської допомоги.

Впроваджуються сучасні принципи антенатального догляду, засоби профілактики, діагностики та лікування ускладнень вагітності, які базуються на основі науково-доказової медицини. Організовується та забезпечується спеціалізована консультативна допомога пацієнтам відділення З метою підготовки вагітних до пологів за сучасними перинатальними технологіями щоденно проводяться заняття та лекції по психопрофілактичній підготовці вагітних до пологів, по грудному вигодовуванню в межах проекту «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Профілактичний напрямок роботи дозволяє підвищити відсоток неускладнених пологів.