ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЯ В ЖК№2 (вул. Електронна 61а)

Відеокольпоскопія – це сучасна й інформативна методика діагностики порушень в роботі шийки матки та піхви. За допомогою відеокольпоскопії лікар може реально оцінити, як виглядала шийка матки перед початком лікування якого-небудь захворювання й після його повного завершення.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ

Кольпоскопія дозволяє:

  • вчасно виявити прояви будь-яких патологій в роботі статевих органів жінки та поставити правильний діагноз на самому початку розвитку захворювання;
  • отримати повніше представлення про можливу наявність у пацієнтки захворювань таких як ерозія шийки матки, лейкоплакія, дисплазія шийки матки та інших, які можуть бути причинами розвитку раку шийки матки;
  • інформація, отримана в ході дослідження, може зберігатися як відео- і фотофайли;
  • дає можливість детальніше розглянути й узяти на аналізи матеріали для цитології і біопсії;
  • найточніше поставити діагноз і призначити дієве і ефективне лікування.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ?

Устаткування, за допомогою якого робиться відеокольпоскопія – це спеціальні оптичні пристрої, які сполучені з комп’ютером. Картинка, яка в ході дослідження виводиться на екран, показує процедуру в поточному часі, крім того її записують і зберігають в пам’яті комп’ютера. Також це зображення можна роздрукувати у будь-якому масштабі. Завдяки багатократному збільшенню зображення вивчити стан шийки матки в усіх деталях і відстежити самі незначні зміни в її структурі.

У ЖК№2 є усе необхідне устаткування для проведення відеокольпоскопії, а наші лікарі-гінекологи у короткий час допоможуть вам в постановці правильного діагнозу та призначенні ефективного лікування.